Kontakt

Magazyn Główny
06-300 Przasnysz
Sierakowo 1a
tel.(029) 756-44-93
e-mail: budchem_przasnysz@wp.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - Pi. od 7.00 do 17.00
So. - od 8.00 do 13.00

więcej

Budchem
O FIRMIE
Budchem

Firma BUDCHEM powstała w 1.04.1995 w Przasnyszu z inicjatywy Jana i Marianny Spalitabaka. Początkowo firma mieściła się przy ulicy Makowskiej 10, zajmowała się sprzedażą farb i lakierów oraz glazury i terakoty.

W roku 2000 powstał oddział w Sierakowie pod Przasnyszem, gdzie dzięki zwiększeniu powierzchni ekspozycyjnej i magazynowej w znacznym stopniu rozszerzyła się nasza oferta handlowa na ceramikę łazienkową. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę sprzedaży o kolejne artykuły. Na dzień dzisiejszy posiadamy w sprzedaży farby, lakiery, glazurę, chemię budowlaną, artykuły wykończenia wnętrz, armaturę sanitarną, systemy dociepleń.

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta od roku 2004 uruchomiliśmy mieszalnię tynków i farb. W roku 2005 został utworzony oddział zamiejscowy naszej firmy w Szczytnie gdzie na 400m² ekspozycji prowadzimy centrum glazury.

Od samego początku naszym celem jest zadowolenie klienta. W tym celu zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników którzy są do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego.

Posiadamy również szerokie kontakty wśród firm zajmujących się usługami remontowo -budowlanymi z którymi współpracujemy i organizujemy im szereg szkoleń w zakresie zastosowania produktów które sprzedajemy. Dzięki czemu mamy możliwość polecenia klientowi odpowiedniego wykonawcy w zależności od jego potrzeb.